Info@cmmakine.com
+90 530 471 26 93

Hakkımızda

CM Makine > Hakkımızda

Vizyonumuz

Kaliteli Ekip

Sonuçlarımızın kalitesine yansıyan ekip çalışması, hesap verebilirlik ve yenilikçilik yoluyla üstün hizmet sunuyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Tamamen özelleştirilebilir

Ekip çalışması, deneyim, hesap verebilirlik ve yenilik – bunların tümü sonuçlarımızın kalitesine yansır.

Kaliteli Ekip

Sonuçlarımızın kalitesine yansıyan ekip çalışması, hesap verebilirlik ve yenilikçilik yoluyla üstün hizmet sunuyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Biz Kimiz?

CM Makine üretim programı kapsamında kırma, eleme ve depolama tesisleri, helezon yıkayıcılar, kovalı elevatörler, çimento ve agrega siloları bulunmaktadır.

Şirketimiz müşterilerine daha iyi hizmet vermenin ancak modern teknolojiyi mühendislik ve nitelikli işgücü ile birleştirmekle mümkün olacağının bilinci ile hareket etmektedir.

Güvenilir ve gerçekçi agrega boyut küçültme çözümleri sağlayan firmamız, ayrıca var olan tesisleri geliştirme ve sabit ya da mobil tek makine ihtiyaçlarınızı teknolojik ilerlemeler doğrultusunda sizlere sunmaktadır. Firmamız satış sonrası bakım, tamirat, kurulum yedek parça hizmetleri sayesinde istikrarlı bir gelişme ve müşterileriyle güvene dayalı uzun süreli ilişki hedeflerini yakalamıştır. Proje ve müşteri bazlı hizmet felsefemiz müşteri memnuniyeti hedeflerimize rehberlik etmiştir.

Kullanım kolaylığı ve iş güvenliği gözetilerek tasarlanan kaliteli ve yenilikçi ürünlerimiz, toptan sorumluluk anlayışımızla tüm müşterilerimize, planlama safhasından şantiye teslimine kadar CM Makine tecrübesiyle sunulmaktadır.

Sürekli bir gelişim sağlayan araştırmacı yaklaşımı ve sektörel tecrübesi, ekonomik fiyatlarla sunduğu kaliteli ürünleri, geleceği hedeflemiş teknolojisi ile, CM Makine kendini müşteri memnuniyetine adamıştır.

KENDİMİZE GERÇEKÇİYİZ VE HER ZAMAN EN İYİSİNİ YAPMAK TAAHHÜDÜMÜZ

Sıkça Sorulan Sorular

Shaping culture has been our sole focus since we were founded 40 years ago. We have worked in more than 50 countries around the world and are able to deliver our work in ten languages.

Value engineering is based on a methodology developed by Lawrence Mines, who worked for the General Nizer Company in the USA during the Second World War. Because of the war, there were shortages of materials and certain finished products.

However, manufacturing was running at maximum capacity, and ideas were needed to expand production.

We support CEOs, CFOs, controllers and treasurers to optimise the structure of their finance functions to improve their contribution to the business. We structure our support to ensure that finance addresses the challenges of achieving appropriate standards of control, efficient back office opportunities and support to the business through insight and challenge.

We can also provide consultancy services to design and deliver development programs for business analysts at any level. We can help define the knowledge and key skills required for new or existing roles, assessing current or required competency levels and putting in place development programs.

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK

Süreçlerimizi ve maliyet yapımızı sürekli olarak rafine ederek müşterilerimize en iyi değeri sunuyoruz.

Sohbeti Aç
WhatsApp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?